سایت جامع خودرو در ایران


» کاهش 1 میلیونی بها‌ها+ جدول بها خودرو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

کاهش ۱ میلیونی بها‌ها+ جدول بها خودرو

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶


سود خودروسازان از افت‌وخیز بازار

کاهش ۱ میلیونی بها‌ها+ جدول بها خودرو

فارس و یزد اینگونه می‌گویند) خودرو- طی روزهای تازه بازار خودرو با افت و خیز بها ها روبه رو است که فعالان بازار عامل اصلی دگرگونی ها این روزهای بازار خودرو را کار و جنبش شرکت‌های خودروساز در عرضه فرآورده می دانند .

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم، بازار امروز خرید و فروش خودرو در سنجش با روزهای گذشته گواه کاهش بها‌هاست. فعالان بازار عامل دگرگونی ها قیمتی این روزهای بازار خودرو را کار و جنبش شرکت‌های خودروساز در عرضه فرآورده می دانند ولی نکته قابل پروا این روزهای بازار خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان دو نرخی بودن بها این خودروها است که هنوز راهکاری برای رفع هنگام از سوی دستگاه های نظارتی اجرایی نشده و در این شرایط سودجویان از این کشمکش بها‌ها سوء کاربرد کرده و سودهای بالایی را کسب می‌کنند.

در حال آماده پژو۲۰۷ دنده‌ای با کشمکش بها ۷ میلیون تومانی با بها ۴۹ میلیون تومان و dena با کشمکش ۵ میلیون تومانی با بها ۴۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

امروز در بازار خودروی ۲۰۶ تیپ ۲ با کاهش یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی ۳۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، dena پلاس با کاهش ۹۰۰ هزار تومانی با بها ۵۶ میلیون ۶۰۰ تومان، samand EF7  با کاهش ۷۰۰ تومانی با بها ۳۶ میلیون و ۳۰۰ تومان، پژو۲۰۷ ربات با کاهش ۱ میلیون تومانی با بها ۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، peugeot 206 تیپ ۵ با کاهش ۸۰۰ هزار تومانی با بها ۴۱ میلیون تومان باره معامله پیمان می‌گیرد.

بها شماری از خودروهای درونی به شرح زیر است:لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام