سایت جامع خودرو در ایران


» کسب رتبه نخست بهره وری و بازده فروش بدست شرکت کارگزاری بیمه سایپا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش « تازه ها خودرو » ،طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و بازرگانی، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، رئیس سازمان مدیریت صنعتی و گروهی از مدیران عامل و مدیران بزرگتر صنایع در سالن همایش صدا و سیما از منتخبین و برگزیدگان صنایع در بین۵۰۰ شرکت صنعتی سراسر کشور تقدیر شد.

در این مراسم شرکت کارگزاری بیمه سایپا در رتبه بندی شرکت های برتر سازمان مدیریت صنعتی (IMI100)  در میان ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور در جایگاه برتر پیمان گرفت.
بر بنیاد این گزارش، شرکت کارگزاری بیمه سایپا رتبه نخست از نظر بهره وری عوامل در گروه موسسات بیمه ای کشور و همچنین رتبه نخست از نظر شاخص بازده فروش درگروه موسسات بیمه ای را به خود وابستگی داد.
در این مراسم مدیر عامل شرکت بیمه سایپا لوح تقدیر و تندیس این همایش را از دست محمد شریعتمداری ، وزیر صنعت، معدن وتجارت دریافت کرد.
همچنین شرکت کارگزاری بیمه سایپا در ارزیابی سازمان ملی بهره وری بر بنیاد تعالی (EFQM) به سرنویس نخستین شرکت در صنعت بیمه تندیس بلورین دریافت کرده است.
گفتنی است سازمان مدیریت صنعتی هر ساله بر بنیاد سنجه های مشخص از آنگونه روند رشد ۴سال گذشته، شرکت های برتر را گزینش و طی مراسمی از زحمات آنها تقدیر می کند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام