سایت جامع خودرو در ایران


» تغییر بها خودروهای درونی کمتر از یک‌ صد‌ میلیون‌ تومان کلید خورد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش « آگاهی ها خودرو » ، نزدیک یکی، دوماه پیش در دو نوبت در همین صفحه، پیش‌بینی کردیم که با پروا به افزایش قابل‌پروا بها خودروهای وارداتی به‌تدریج بها خودروهای ساخت تو یا درون و تولیدی هم افزایش خواهد یافت.

گراند ویتارا

گراند ویتارا

در دم دو مطلب پیش‌بینی شد در فاز نخست بها خودروهای فرآوری تو یا درون هم‌بها با خودروهای وارداتی، افزایش خواهد یافت؛ امری که این روزها پژوهنده یا پژوهشگر شده است. افزایش بها mazda ٣ به نزدیک ١۵٠ میلیون‌تومان در بازار و افزایش بها ٣٠‌میلیون‌تومانی suzuki گرند‌ویتارا گواه این مدعاست. بنابراین خودروهای فرآوری درونی که هم‌بها وارداتی‌ها هستند نیز با افزایش بها روبه‌رو شده‌اند.

در مطلب دوم پیش‌بینی شده بود که در پیوستگی به‌چهره دومینو‌وار افزایش بها خودروهای وارداتی مایه خواهد شد بها خودروهای فرآوری تو یا درون کمتر از یک‌صد میلیون‌تومان نیز افزایش یابد‌.

افزایش بها خودروهای چینی یا خودروهایی مانند ساندرو در بازه قیمتی ۵٠‌میلیون‌تومان به بالا نشان‌دهنده دم است‌ که این پیش‌بینی صفحه بازار نیز همانند موارد پیشین در حال تحقق یافتن است‌.

هر‌چند افزایش نرخ ارز در این افزایش بها‌ها بی‌کارایی نبوده است ولی نمی‌توان منکر نشان افزایش بها خودروهای وارداتی روی افزایش بها درونی‌ها شد‌.

حال در همین صفحه پیش‌بینی می‌کنیم که بها خودروهای ساخت‌تو یا درون در موج دوم افزایش بها‌ها، به بیش از بها‌های کنونی خواهد رسید و در بهار سال آینده گواه موج دوم افزایش بها خودروهای فرآوری تو یا درون خواهیم بود‌.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام