سایت جامع خودرو در ایران


» چشم‌انداز پرتلاطم خودروسازان اروپایی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

چشم‌انداز پرتلاطم خودروسازان اروپایی

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو تاریخ : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش « آگاهی ها خودرو » ، به‌نظر می‌رسد برنامه‌ریزی‌های فروش محصولات بدست خودروسازان اروپایی دچار تغییراتی بزرگ شده و پیش‌بینی می‌شود که تصمیمات سیاست‌مداران آلمانی و ایتالیایی، بازار خودروی این کشورها را تحت‌کارایی خود پیمان دهد.

چشم‌انداز پرتلاطم خودروسازان اروپایی

در روز چهارم مارس باهماد سوسیال دموکرات آلمان، نتایج یک همه‌پرسی را درخصوص ائتلافی بزرگ با آنگلا مرکل صدراعظم این کشور اعلام خواهد کرد.

درصورت منفی‌بودن پاسخ این همه‌پرسی گمان کردن یک گزیدمان سراسری در آلمان هستی خواهد داشت. در ایتالیا نیز نخست‌وزیر پیشین این کشور سیلویو برلوکسنی که اکنون رهبر باهماد راست این کشور است، روز آدینه اعلام کرد که برای تغییر سیاست‌ها در این کشور می‌خواهد در گزیدمان نیاکان شرکت کند.

همچنین در ۲۲فوریه نیز گمان کردن دارد یک دادگاه آلمانی که به‌دنبال بازداری آمدوشد خودروهای دیزل است، به خاطر زیان این خودروها بر سلامت انسان، پیوسته فرآوری و آمدوشد دم‌ها را برای همیشه در آلمان بازداشته کند.

این دستور می‌‌تواند سوراخ‌ای بزرگ را در سودآوری خودروسازان بزرگ اروپایی برپایی کند که برای رسیدن به استانداردهای وضع‌شده اتحادیه اروپا به موتورهای دیزل امید بسته بودند.

از سوی دیگر استانداردهای جدیدی که به نام ناچیز شده «WLTP» سرشناس شده‌اند، فشارهای بیشتری را به خودروسازان اروپایی برای فروش محصولاتشان اعمال خواهند کرد.

همچنین مساله برونرفت بریتانیا از اتحادیه اروپا و گمان کردن تعطیل‌شدن کارخانه‌هایی که در انگلستان احداث‌شده بودند، می‌توانند عواملی باشند که خودروسازان اروپایی را از رسیدن به اهداف از پیش تعیین‌شده برای افزایش حجم فروش بازدارند. این در حالی است که این دشواری ها تنها گریبان‌گیر آلمان و ایتالیا نخواهند شد و به‌طور گسترده بر خودروسازان فرانسوی نیز کارایی خواهند گذاشت.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام