سایت جامع خودرو در ایران


» باره اعتمادترین برند خودرویی شناسایی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

باره اعتمادترین برند خودرویی شناسایی شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


باره اعتمادترین برند خودرویی شناسایی شد
بنیاد معتبر جی دی پاور در ماه فوریه هر سال گزارشی با سرنویس ” باره اعتمادترین برند خودرو” (Vehicle Dependability Study) در آمریکا را شناسایی می کند.

در این لیست برندهای مطرح خودروسازی جای دارند و با پروا به بررسی های چهره گرفته و نظرسنجی از مشتریان خودروها بدست جی دی پاور درباره دشواری ها خودروهای خریداری شده، بهترین برندها شناسایی می شوند. بهترین برندهایی که در درازا مدت زمان به کارگیری سوی مشتریان با کمترین دشواری ها همراه بوده اند. با انتشار لیست جدید بنیاد JDPOWER برند لوکس و با کیفیت lexus توانست برای هفتمین سال پیاپی بالاتر از رقبای آمریکایی و اروپایی خود در این جدول پیمان بگیرد و سرنویس ” باره اعتمادترین برند خودرو سال ۲۰۱۸” را کسب کند.

در این رتبه بندی چهار فرآورده lexus و دو فرآورده toyota نیز توانستند به سرنویس بهترین خودروها در کلاس های خود شناسایی شوند که نسبت به دیگر برندهای خودرویی بیشترین بهره را داشته اند. علاوه بر دریافت پاداش VDS بدست lexus CT در کلاس هاچ بک های کوچک، lexus RX در کلاس شاسی بلندهای میانه لوکس برای نهمین بار، GS در کلاس سدان های میانه لوکس برای ششمین بار و ES در کلاس سدان های میانه برای هفتمین سال توانستند پاداش VDS را دریافت کنند.

افزون بر آنکه در این گزارش toyota پریوس (پرفروش ترین خودروی هیبرید گیتی) برای هشتمین سال و toyota تاکوما در کلاس خودروهای پیکاپ میانه برای چهارمین سال پاداش VDS را به خود برگزیدن دادند. این افتخارات از سوی برند toyota و lexus در حالی است که ۵ خودروی دیگر این دو برند در این گزارش توانستند در جایگاه های دوم و سوم کلاس خود جای بگیرند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام