سایت جامع خودرو در ایران


» وقتی مدارک قانونی اعتباری ندارد + ویدیو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

وقتی مدارک قانونی اعتباری ندارد + ویدیو

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


وقتی مدارک قانونی اعتباری ندارد + ویدیو
زادروز علینقی، مدیرعامل شرکت داتیس خودرو به سرنویس نماینده رسمی هیکو اسپورتیو، در مصاحبه اختصاصی اعلام کرد که با هستی تمام مدارک رسمی و قانونی، برخی مقامات مسئول از ورود خودروهای volvo هیکو اسپورتیو در ایران جلوگیری می کنند.

این در حالی است که پیش از دریافت مجوزهای لازم، نهادهای نظارتی حضور هیکو اسپورتیو را در کشور تایید کرده بودند و پیمان بر این بود که با دریافت مجوزهای لازم کار و جنبش داتیس خودرو با هیکو آلمان نیز در کشور آغاز شود. حال با گذشت زمان علینقی در این برنامه مدارک و اسناد رسمی کنسولگری ایران در آلمان و مجوزهای لازم را در اسب بخار به نمایش می گذارد. بر پایه مدارک مستند، مشخص است که هیکو اسپورتیو به سرنویس یک خودروساز در بازار جهانی شناخته می شود و در مقام شریک بازرگانی volvo، برخی محصولات این برند را به چهره اختصاصی در کارخانه خود و با مجوزهای مستقل استاندارد و شماره شاسی های مجزا فرآوری می کند.
این برنامه کوتاه نشان می دهد که چگونه درباره ورود یک خودروساز جهانی با داشتن مدارک لازم، جلوگیری به کنش می آید. دلنشین است که در این برنامه مشخص می شود برخی شرکت های پرکار واردکننده در کشور، هنوز مدارک قانونی لازم را برای کار و جنبش در کشور ندارند.

گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام