سایت جامع خودرو در ایران


» پیش فروش X33 S و X22 آغاز شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

پیش فروش X33 S و X22 آغاز شد

دسته بندی : X22 ، اخبار عادی ، خودرو ، طرح های فروش تاریخ : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


معاونت فروش برند mvm شرکت مدیران خودرو از آغاز پیش فروش محصولات این شرکت با نام نویسی خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ با بها قطعی، سود همکاری ۱۸ درصد و زمان تحویل فروردین سال ۹۷ آگاهی ها داد.

به گزارش « آگاهی ها خودرو » جواد اکبری اظهار کرد: باتوجه به پیشباز مشتریان شرکت مدیران خودرو از محصولات این شرکت، برای فراهم نمودن شرایط گوناگون برای خریداران خودرو و همچنین پاسخگو بودن به تقاضای کنونی بازار خودرو، طرح پیش فروش خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ با زمان تحویل فروردین ماه ۹۷ اعلام شده است.

در طرح پیش فروش این خودرو متقاضیان می توانند برای خودروی ایکس ۳۳ اس با پرداخت ۲۰ درصد و برای خودروی ایکس ۲۲ با پرداخت ۲۵ درصد مبلغ نسبت به نام نویسی اقدام کنند. هر دو خودروی یادشده با اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره قابل گزینش است و مشتریان می توانند برای آسانی بیشتر بازه های پرداخت اقساط ۱۸،۲۴،۳۰ و ۳۶ ماهه را نیز گزینش کنند.

گفتنی است کمپین هیجان جام جهانی مدیران خودرو نیز همچنان پیوسته دارد. دستیار فروش برند mvm در حاشیه قرعه کشی برندگان سری دوم این کمپین اعلام کرد به علت پیشباز گسترده مردم از این طرح و خرید خودروی ۳۱۵ اسپرت اکسلنت، طرح فوق تا ۲۲ اسفند ماه تمدید شد تا ۳ برنده دیگر به ۶ برنده دو دوره گذشته سفر به روسیه اضافه شود.

هر یک از دلبستگی مندان می‌توانند جهت آگاهی از شرایط فروش محصولات و جزئیات کمپین های در حال اجراء برای مشتریان خانواده بزرگ مدیران خودرو به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام