سایت جامع خودرو در ایران


» کاتالوگ رسمی hyundai آزرا ۲۰۱۸ برای بازار ایران + تیزر ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

کاتالوگ رسمی hyundai آزرا ۲۰۱۸ برای بازار ایران + تیزر

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


کاتالوگ رسمی hyundai آزرا 2018 برای بازار ایران + تیزر
شرکت کرمان موتور سیکلت به سرنویس نماینده رسمی hyundai کره جنوبی در ایران، برنامه دارد تا در روزهای پایانی امسال، آزرا ۲۰۱۸ را به بازار کشور شناسایی کند.

این خودرو تازه ترین نسخه گرانجور و یا آزرا در بازار جهانی شناخته می شود و پیمان است با سفارش کرمان موتور سیکلت به hyundai کره به دست مشتریان ایرانی برسد. در حال آماده نمونه های اولیه این خودرو به منطقه ویژه بازرگانی ارگ جدید وارد شده است. بر پایه برنامه کرمان موتور سیکلت، hyundai آزرا ۲۰۱۸ به چهره CBU یا همان وارداتی به دست مشتریان می رسد. در حال آماده آزرا جدید چند ماهی است که به بازار خاورمیانه شناسایی شده است و یکی از اصلی ترین بازارهای فروش این فرآورده، منطقه غرب آسیا به حساب می آید. با پروا به محدودیت های گمرکی و قوانین واردات خودرو به کشور، آزرا ۲۰۱۸ تنها با موتور سیکلت ۲٫۴ لیتری GDi به بازار ایران می آید. بر پایه اعلام رسمی کمپانی hyundai، گرانجور و یا همان آزرا دودمان ششم را می توان با موتورهای ۲٫۴ لیتری، ۳ لیتری، ۳٫۳ لیتری و ۳٫۵ لیتری سفارش دارد. نسخه وارد شده به بازار ایران با پیشرانه ۲٫۴ لیتر ۱۸۷٫۶ اسب بخار قوت دارد و گشتاور ۲۴۱ نیوتون متر را فرآوری می کند. نیرومند ترین پیشرانه آزرا با حجم موتور سیکلت ۳٫۵ لیتر شش سیلندر می تواند ۲۸۶ اسب بخار را داشته باشد. همچنین پیشرانه ۳٫۳ لیتری این خودرو برای سفارش های اندک هم توان فرآوری همین قوت را نیز دارد.

آزرا ۲۰۱۸ کرمان موتور سیکلت به گیربکس شش سرعته خودکار و تیپ ترونیک مجهز است که قوت پیشرانه را به چرخ جلو می رساند. همچنین بر پایه اعلام رسمی کمپانی hyundai، در شرایط استاندارد شتاب گیری، صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت این خودرو ۹٫۷ ثانیه است.
هنوز به چهره رسمی اعلام نشده است که hyundai آزرا ۲۰۱۸ با چه قیمتی به بازار ایران می آید و از چه زمانی تحویل خودروها به چهره شماره گذاری شده برای مشتریان آغاز می شود. ولی برخی شنیده ها تازه ها از قیمتی در محدوده ۳۰۰ تا ۳۶۰ میلیون تومان را می دهند. گویا کرمان موتور سیکلت می خواهد با عرضه آزرا ۲۰۱۸، رقیبی را برای فولکس واگن واگن پاسات ۳۰۳ میلیون تومانی در بازار ایران برپایی کند.
کاتالوگ رسمی hyundai آزرا 2018 برای بازار ایران + تیزر

در پیوستگی از شما دعوت میکنیم با تیزر رسمی hyundai آزرا ۲۰۱۸ را تماشا کنید

گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام