سایت جامع خودرو در ایران


» برنامه ویژه باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت برای مشتریان وفادار ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


برنامه ویژه باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت برای مشتریان وفادار
باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت پنجشنبه گذشته در مراسمی که در پیست کارتینگ گردآور ورزشی آزادی برگزار شد از مشتریان وفادار خود تقدیر کرد.

در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت خدمات و بازرگانی بم خودرو و چندی دیگر از مدیران این گردآور برگزار شد پیکار کارتینگ میان مشتریان کرمان موتور سیکلت انجام شد و به نفرات برتر این پیکار جوایزی از طرف بم خودور و کرمان موتور سیکلت اهدا شد.
در حاشیه این مراسم علی قلی زاده، رئیس گردانیدن تحلیل و گسترش خوشنودی مشتریان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگارن بیان داشت : باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت از تیرماه سال ۱۳۹۶ کار و جنبش خودرا آغاز کرد و دلبستگی مندان جهت عضویت می توانند با مراجعه به سایت کرمان موتور سیکلت، وارد بخش باشگاه مشتریان شوند و در این بخش پس از دریافت اطلاعات پایه، بدون هیچگونه محدودیتی، حتی اگر مشتری کرمان موتور سیکلت نباشند، در این باشگاه نام نویسی کنند.
برنامه ویژه باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت برای مشتریان وفادار
وی افزود : پس از نام نویسی، بر بنیاد اینکه پیشتر خریدی داشته و یا نداشته اند، سطح بندی های انجام می شود تا مشخص شود شخص نام نویسی شده در کدام دسته مشتریان باشگاه کرمان موتور سیکلت پیمان خواهد گرفت.

قلی زاده پیوستگی داد : دسته بندی ها با اسامی برنز، برنز پلاس، نقره ای، زرین و الماس نامگذاری شده اند و هر یک از مشتریان بر بنیاد پیمان گرفتن در هر کدام از این دسته بندی ها از مزایای خاصی برخوردار می شوند.تخفیف در هنگام خرید، تسریع در روند تحویل فرآورده و همچنین نخستینگی در نام نویسی محصولات جدید حتی در شرایط نام نویسی اندک از آنگونه مزایای ویژه ای است که می توان نام برد.
وی در پیوستگی به وابستگی نزدیک با مشتریان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تجربه باشگاه مشتریان بسیار مثبت بوده است و ما از لحظه نام نویسی خودرو تا پس از تحویل با مشتریان وابستگی سر راست داریم و از این روی توانسته ایم اطلاعات خوبی از موارد گوناگون مثل کیفیت را استخراج کنیم از نظر سنجی ها که پس از بازگردانیدن به مدیریات های مربوطه تبدیل به پروژه های بهبود شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور سیکلت به آدرس club.kermanmotorco.com مراجعه نمایید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام