سایت جامع خودرو در ایران


» Iran KHodro ۱۰ هزار دستگاه خودرو صادر می کند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

Iran KHodro ۱۰ هزار دستگاه خودرو صادر می کند

دسته بندی : خودرو تاریخ : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶


Iran KHodro ۱۰ هزار دستگاه خودرو صادر می کند

دستیار صادرات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو از صادرات ۱۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۷ آگاهی ها داد و گفت: ۷۵ درصد از اين شمار به كشورهاي منطقه خاورميانه و آفريقا و ۲۵ درصد نيز به كشورهاي CIS، آسيايي و آمريكاي لاتين و اروپا صادر خواهد شد.

به گزارش ایکوپرس، مجيد كاوياني از گسترش و ارتقاي محصولات براي افزايش صادرات آگاهی ها داد و گفت: با اعمال استانداردهاي جدید محصولات،‌ امكان صادرات به بسياري از كشورها به راحتي امكان پذير خواهد شد.

دستیار صادرات Iran KHodro پافشاری کرد: بهره کیفیت در افزایش صادرات خودرو تنها یکی از عوامل است و مسائل بیرون از مهار خودروسازان نقش اصلی در صادرات خودرو دارند.

وی بهره گيري از مناسبات سياسي براي ارتقاي روابط تجاري را عاملي براي افزايش صادرات فرآورده دانست و یادآوری کرذ: حضور در نمايشگاه‌هاي خارجي و معرفي محصولات، اعطای تسهيلات حمل به حمل كنندگان، برگزیدن بودجه تحقيقاتي براي گسترش محصولات، عودت عوارض گمركي، ايجاد روابط بانكي پسندیده و همچنين حضور در پيمان هاي گوناگون اقتصادي منطقه و بين‌المللی براي بهره مندي از برخي معافيت‌هاي صادراتي از دسته حمايت هايي است كه از سوي دولت مي تواند انجام شود.

دستیار صادرات و امور بين الملل ايران خودرو تاكيد كرد: اعطاي تسهيلات به خريداران در بازار بين المللي مایه چشم وهمچشمی با خودروسازان جهاني خواهد شد.

كاوياني افزود: در كشورهاي اروپايي خودروهاي كامل بدون سود و با تسهيلات بسيار پسندیده صادر مي شوند كه اين امكان براي ما هستی ندارد. اعطاي اعتبار و حمايت هاي دولت عامل موفقيت ما در كشورهاي هدف خواهد بود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام