سایت جامع خودرو در ایران


» جنسیس ۲۰۱۹ با آپشنی جدید / G70 با جعبه‌دنده دستی در راه است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


جنسیس 2019 با آپشنی جدید /  G70 با جعبه‌دنده دستی در راه است

جنسیس، به‌سرنویس برند لوکس و مستقل hyundai، جعبه‌دنده دستی روی سدان اسپرت کوچک خود یعنی G70 مدل ۲۰۱۹ ارایه خواهد داد.
این آپشن G70 را در سگمنتی پیمان می‌دهد که کاملا از آپشن‌های سه‌پداله عاری شده است. کوین اسمیت، سخنگوی جنسیس با اعلام این آگاهی ها گفت: این جعبه‌دنده ۶ سرعته هماهنگی خوبی نیز با پیشرانه استاندارد ۲ لیتری توربو ۴ سیلندر G70 دارد.
به گزارش خودرونویس، آژانس نگهداری از پیرامون‌زیست استان متحده امریکا خبری مبنی بر پیشرانه نیرومند‌تر ۳٫۳ لیتری توربو دوقلوی ۶ سیلندر در وب‌سایت خود منتشر کرد که تنها با جعبه‌دنده خودکار ۸ سرعته عرضه خواهد شد، البته این جعبه‌دنده با پیشرانه توربوشارژ ۴ سیلندر نیز عرضه خواهد شد. با این تفاوت که پیشرانه ۴ سیلندر مجهز به جعبه‌دنده خودکار از سیستم تمام چرخ جنباننده بهره می‌برد ولی پیشرانه ۴ سیلندر مجهز به جعبه‌دنده دستی انتقال توان را از راه سیستم محرکه دیفرانسیل عقب انجام خواهد داد.

جنسیس 2019 با آپشنی جدید /  G70 با جعبه‌دنده دستی در راه است
براساس این گزارش، از نظر مصرف سوخت، این جعبه‌دنده دستی ۶ سرعته عملکرد عالی ندارد. G70. در نسخه دیفرانسیل عقب از پیشرانه ۲ لیتری ۴ سیلندر دست نویس بهره می‌برد که بر پای بست آمار آژانس نگهداری از پیرامون زیست آمریکا، میزان مصرف سوخت این خودرو برای رانندگی در شهر، ۱۳ لیتر، در اتوبان ۸٫۴ و به‌چهره ترکیبی ۱۰ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که این میزان در سنجش با G70 مجهز به جعبه‌دنده خودکار با پیشرانه ۴ سیلندر توربو و سییستم محرکه دیفرانسیل عقب به‌ترتیب برابر ۱۰، ۷٫۸ و ۹٫۴ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.
آژانس نگهداری از پیرامون‌زیست ایالات متحده امریکا همچنین میزان مصرف سوخت مدل‌های مجهز به پیشرانه توربو ۴ سیلندر با جعبه‌دنده خودکار ۸ سرعته و سیستم تمام‌چرخ جنباننده را به‌ترتیب برابر ۱۱٫۲، ۸٫۴ و ۱۰٫۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر سرنویس کرد. همچنین مدل‌های مجهز به پیشرانه ۶ سیلندر آپشنال با سیستم تمام‌چرخ‌ جنباننده به‌ترتیب ۱۳، ۹٫۴ و ۱۱٫۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.
جنسیس در نظر دارد G70 را در اوایل سال ۲۰۱۸ به‌سرنویس مدل ۲۰۱۹ عرضه کند و انتظاری که از بها هنگام می‌رود بالغ بر ۳۰ هزار دلار خواهد بود.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام