سایت جامع خودرو در ایران


» آشکار شدن تصویری از نسخه تولیدی M8 BMW ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

آشکار شدن تصویری از نسخه تولیدی M8 BMW

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶


اگر بخواهیم به یکی از مدل های گیرا نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ اشاره کنیم بی گمان M8 کوپه یکی از آنها بوده که توانسته بسیار موردتوجه پیمان گیرد.

آشکار شدن تصویری از نسخه تولیدی M8  BMW

به گزارش CarXR.ir: اگر بخواهیم به یکی از مدل های گیرا نمایشگاه ژنو ۲۰۱۸ اشاره کنیم بی گمان M8 کوپه یکی از آنها بوده که توانسته بسیار موردتوج پیمان گیرد. حال به تازگی هنرمندان دیجیتال تصمیم گرفتند تصویر رندر شده از این سدان لوکس نیرومند BMW منتشر کنند که در قاب تصویر رندر بسیار گیرا است.

BMW هیچ اشاره ای به زمان شناسایی نسخه تولیدی M8 Gran Coupe نداشت ولی با پروا به گزارش ها رقیب سر راست مرسدس AMG GT 4-Door Coupe به شمار می رود. همچنین هر دو مدل رقیبی برای porsche پانامرا محسوب شده که چند سالی در خیابان ها حضور دارد.

با این حساب می توان دو مدل را رقبا تازه کار porsche پانامرا به حساب آورد. در تصویر رندر شده تازه انتشاریافته، هنرمندان دیجیتالی برگرفته از مدل کانسپت یک مدل تولیدی از M8 Gran Coupe برپایی کردند که نغز پروا به نظر رسیده و محصولی قابل است. در ساختار تفاوت خاصی نداشته و تنها دستگیره های درب، آینه بغل، رینگ ها و چراغ ها به شکل یک خودرو تولیدی در آمدند.  چشمداشت داریم BMW برای M8 سه موتور سیکلت جدید همانند M5 در نظر گیرد که دربرگیرنده یک نسخه ۴٫۴ لیتری هشت سیلندر ۵۹۲ اسب بخاری می شود و محصولی پرتوان است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام