سایت جامع خودرو در ایران


» چگونگی رو به رشد سایپا دیزل ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

چگونگی رو به رشد سایپا دیزل

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶


چگونگی رو به رشد سایپا دیزل
بر بنیاد گزارش دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و بازرگانی، فرآوری خودروهای کار و بازرگانی در یازده ماهه اولیه سال ۱۳۹۶ رشد داشته است.

یکی از مهترین انگیزه ها رشد گروهی این پهنه خودرو، تکاپو پسندیده شرکت سایپا دیزل بوده است. این شرکت در این یازده ماهه توانسته است تا به نسبت بازه همانند سال گذشته، ۸۰٫۷ درصد رشد داشته باشد. در رشد فرآوری سایپا دیزل مشهود است که نقش خودروهای volvo قابل پروا بوده و بر پایه قراردادهای جدید، به شکیبیدن بسیار در سال آینده رشد این شرکت خودروساز کار و بازرگانی مجددا بیشتر می شود. تا پایان بهمن ماه سال ۹۶، خط فرآوری سایپا دیزل چهار هزار و ۲۰ دستگاه گونه ها خودروهای کار و بازرگانی volvo، فوتون و… را مونتاژ کرده است. در این میان که رقیب سایپا دیزل، یعنی Iran KHodro دیزل افت چشمگیری را در امسال داشته و این افت بر پایه اطلاعات رسمی وزارت صمت، ۷۶٫۴ درصد بوده است.
چگونگی رو به رشد سایپا دیزل در امسال و همچنین پیش بینی افزایش فرآوری و تزریق نقدینگی به این شرکت، به شکیبیدن بسیار مایه می شود تا سهام سایپا دیزل (کاوه) در بورس رشد چشمگیری را داشته باشد. برخی منابع خبری می گویند که در سال ۱۳۹۷، سایپا دیزل یکی از اصلی ترین نقش آفرینان نوسازی ناوگان ترابری خواهد بود.

گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام