سایت جامع خودرو در ایران


» renault كوئيد جايگزين پرايد خواهد شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

renault كوئيد جايگزين پرايد خواهد شد

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶


renault كوئيد جايگزين پرايد خواهد شد

بها عرضه مدل پایه این خودرو نزدیک ۳۰ میلیون تومان خواهد بود که البته روی پلت‌فرم‌ها شش مدل خودروی گوناگون فرآوری می‌شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از فرآوری خودروی کوئید در این شرکت تازه ها داده و اظهار کرد که خودروی C۳ مشترک تولیدی با citroen استانداردهای ۸۵گانه جدید را پاس کرده است.

به گزارش عصرایران، محسن جهرودی در حاشیه امروز در مراسم تحویل ۲ هزار دستگاه خودروی بازرگانی سایپا دیزل اظهار کرد: با renault در حال توافق هستیم که خودروی کوئید را فرآوری کنیم. بها عرضه مدل پایه این خودرو نزدیک ۳۰ میلیون تومان خواهد بود که البته روی پلت‌فرم‌ها شش مدل خودروی گوناگون فرآوری می‌شود.

وی در پاسخ به اینکه آیا شرط شما برای واگذاری سایت برنو در گزین کردن گرفتن فرآوری خودروی کوئید است خاطرنشان کرد: هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، مگر اینکه renault کوئید را در همکاری سر راست با سایپا فرآوری کند و شرط همکاری ما با renault در گزین کردن گرفتن پلت‌فرم کوئید است.

او در پاسخ به اینکه کدام خودروی درونی است که به گفته رئیس سازمان ملی استاندارد ایران استانداردهای ۸۵ گانه جدید را پاس کرده است، اظهار کرد: این خودروی C۳ که فرآورده مشترک تولیدی با citroen است، از سال آینده عرضه هنگام آغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به زمان از رده بیرون کردن Kia Pride اظهار کرد: راهبرد کلان ما جایگزین Kia Pride است البته باید در نظر داشت که تقاضای بالایی برای این خودرو هستی دارد.

جهرودی با بیان اینکه ما تنها در سایپا ۴۹ هزار تن پرسنل داریم، خاطرنشان کرد: با این حال برای Kia Pride برنامه داریم که فرآوری این خودرو را کاهش داده و با محصولات دیگر جایگزین کنیم. در همین راستا در حال آماده فرآوری Kia Pride به نزدیک ۲۵ درصد محصولات کاهش یافته است که کاهش قابل ملاحظه‌ای است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام