سایت جامع خودرو در ایران


» ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶


ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

در پیوستگی به شما ۱۰ مدل ارزان‌بها از خودروهای توربوشارژ بازار جهانی را شناسایی می‌کنیم که قیمتی در محدوده‌ی ۲۲ هزار دلار دارند.
موتورهای توربوشارژ کم‌حجم طی چند سال گذشته به‌سرنویس روشی برای بهبود عملکرد خودروهای ارزان بدون اعمال دگرگونی ها گسترده در مدل و ساختار خودرو شناسایی‌شده است. درحالی‌که تا چند سال پیش فناوری توربو شارژ بیشتر در خودروهای پیکار‌ای ایالات‌متحده به کار گرفته می‌شد ولی امروز این IT نقش مؤثری در خودروهای سواری دارد؛ و شرکت‌های زیادی خودروهای خود را با این پیشرانه‌ها به بازار عرضه می‌کنند. این خودروها ازنظر مصرف سوخت در جایگاه بهتری نسبت به ماشین‌های مجهز به پیشرانه تنفس طبیعی دارند. یکی از این نمونه‌ها که در کشور ما نیز عرضه‌شده است renault تالیسمان است که با موتور سیکلت ۱.۶ لیتری ۱۹۰ اسب بخار نیرو و ۲۶۰ نیوتن متر گشتاور فرآوری می‌کند و مصرف سوخت هنگام نیز بسیار خوبی دارد. اگر شما مایل به به کارگیری خودروهای جدید هستید، در پیوستگی، ۱۰ خودروی ارزان‌بها مجهز به IT توربو شارژ را به شما شناسایی می‌کنیم.
۱۰- fiat ۵۰۰L مدل ۲۰۱۷

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۲۱۹۹۰ دلار
fiat ۵۰۰L تااندازه‌ای یک خودروی شگفت‌وغریب پنج‌در میان هاچبک و استیشن واگن است. این‌یکی از ارزان‌ترین مدل‌های توربوشارژر در بازار ایالات‌متحده است. موتور سیکلت چهار سیلندر ۱.۴ لیتری این خودرو ۱۶۰ اسب بخار نیرو و ۲۴۹ نیوتن متر گشتاور فرآوری می‌کند. این مدل به‌چهره استاندارد با گیربکس ۶ سرعته ربات حتی در تریم pop به بازار عرضه می‌شود.
۹ -فولکس واگن‌واگن گلف ۲۰۱۸

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۲۱۷۶۰ دلار
گلف شرکت فولکس واگن‌واگن جزو پرفروش‌ترین مدل‌های این شرکت المانی است بطوریکه از ابتدای فرآوری این مدل تاکنون بیش از ۳۸ میلیون دستگاه از این مدل فرآوری و به فروش رفته است. گلف خودروی دوست داشتنی جوانان در اروپاست به‌طور نمونه در امسال میلادی فروش گلف با پیشی گرفتن از volvo در زادگاه این خودروساز سوئدی محبوبیت خود را به رخ رقبای خود کشید. مدل ۲۰۱۸ این خودرو را می‌توان از دید ارائه امکانات و آپشن های جدید حتی با خودروی audi ۳ سنجش نمود. مدل کنونی هنگام‌یکی از ارزان‌ترین خودروهایی توربوشارژی است که شما می‌توانید خریداری کنید. پیشرانه ۱.۸ لیتری چهار سیلندر هنگام ۱۷۰ اسب بخار نیرو و ۲۶۹ نیوتن متر گشتاور فرآوری می‌کند؛ و به‌چهره استاندارد با گیربکس ۵ سرعته دستی عرضه می‌شود.
۸ – hyundai النترا اکو ۲۰۱۸

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۲۱۴۳۵ دلار
hyundai النترا، یکی از پرفروش‌ترین خودروهای کره‌ای در بازار جهانی است.النترا ۲۰۱۸ به‌چهره استاندارد با موتور سیکلت تنفس طبیعی ۲ لیتری ۴ سیلندر عرضه می‌شود؛ ولی خریداران می‌توانند پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژ را همراه با تریم اکو گزینش کنند. این موتور سیکلت ۱۲۸ اسب بخار نیرو و ۲۱۱ نیوتن متر گشتاور فرآوری می‌کند و به یک گیربکس هفت سرعته دوکلاچه مجهز شده است. علاوه بر بها پایین، مصرف سوخت النترا اکو به رقم ۷.۳ لیتر در صد کیلومتر برای مسیرهای شهری و ۵.۸ لیتر در بزرگراه می‌رسد و مصرف سوخت ترکیبی هنگام ۶.۷ لیتر در صد کیلومتر است که بهترین میزان مصرف سوخت در خط فرآوری النترا است.
۷ – فولکس واگن‌واگن بیتل ۲۰۱۸

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۲۱۰۷۰ دلار
خودروی نامدار و مردم‌پسند فولکس واگن‌واگن یکی از ارزان‌ترین مدل‌های توربوشارژ در تولیدات این برند آلمانی است؛ که کمتر می‌توان خودروی ارزان‌تری نسبت به هنگام پیدا کرد. بیتل با پیشرانه ۲ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با توان ۱۷۴ اسب بخار و ۲۴۹ نیوتن متر گشتاور به بازار عرضه می‌شود. مدل پایه این خودرو به‌چهره استاندارد به گیربکس شش سرعت استاندارد مجهز شده است.
۶ – fiat ۵۰۰ آبارث ۲۰۱۷

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۲۰۹۹۰ دلار
دومین خودروی fiat در رتبه ششم لیست ما پیمان می‌گیرد. fiat ۵۰۰ یک از سرشناس‌ترین مدل‌های fiat به شمار می‌رود. تیونر رسمی fiat، دگرگونی ها زیادی روی این مدل انجام داده است. نسخه‌ی آبارث امکانات مختلفی را به خریداران پیشنهاد می‌دهد. برای افرادی که دنبال یک هاچبک گیرا می‌گردند، fiat ۵۰۰ آبارث یکی از ارزان‌ترین گزینه‌های موجود در بازار است.این مدل به موتور سیکلت ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربو شارژر که ۱۶۰ اسب بخار نیرو و ۲۳۰ نیوتن متر گشتاور فرآوری می‌کند، مجهز شده است. همچنین این خودرو به گیربکس ۵ سرعته دستی نیز مجهز شده است. لازم به ذکر است که fiat ۵۰۰ مدل ۲۰۱۸ نیز شناسایی‌شده. ولی هنوز بها هنگام مشخص نشده است. مدل استاندارد fiat ۵۰۰ از یک موتور سیکلت چهار سیلندر ۱.۴ لیتری توربو شارژ بهره می‌برد که توان فرآوری ۱۳۵ اسب بخار نیرو و ۲۰۳ نیوتن متر گشتاور را دارد؛ ولی fiat تیونینگ شده بدست آبارث با همین موتور سیکلت ۱.۴ لیتری ۱۶۰ اسب بخار نیرو و ۲۳۰ نیوتن متر گشتاور فرآوری می‌کند.
۵ – fiat ۵۰۰X مدل ۲۰۱۷

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۲۰۹۹۰ دلار
برخی خریداران کراس اوری را می‌خواهند که خیلی بزرگ یا کاربردی نباشد. fiat ۵۰۰X مدل ۲۰۱۷ برای این کسان با بودجه‌ای در نزدیک ۲۰ هزار دلار پسندیده است. این مدل با یک موتور سیکلت ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربو با ۱۶۰ اسب بخار نیرو و ۲۴۹ نیوتن متر گشتاور و همچنین گیربکس شش سرعته دستی که توان موتور سیکلت را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند به بازار عرضه می‌شود.
۴ – فولکس واگن‌واگن جتا ۲۰۱۸

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۱۹۴۹۵ دلار
جتا یکی از کامیاب‌ترین و مقرون‌به‌صرفه تر ین محصولات فولکس واگن‌واگن است به‌نحوی‌که از سال ۱۹۷۹ تاکنون بیش از ۱۶ میلیون دستگاه از هنگام به فروش رسیده که ۳.۲ میلیون دستگاه از هنگام تنها در ایالات‌متحده فروخته‌شده است. حال فولکس واگن‌واگن در نمایشگاه دیترویت امسال دودمان هفتم این سدان کامپکت دوست داشتنی را شناسایی کرده است. دودمان جدید جیتا در سال ۲۰۱۹ و باقیمت ۱۸۵۴۵ دلار عرضه خواهد شد. جتا ۲۰۱۹ از موتور سیکلت ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربو با توان ۱۴۷ اسب بخار و ۲۴۹ نیوتن متر گشتاور بهره می‌برد. این سدان نسبت به دودمان پیش بزرگ‌تر شده است.بااین‌حال مدل ۲۰۱۹ هنوز در دسترس نیست. تا هنگام زمان جیتا ۲۰۱۸ باقیمت پایه ۱۹۴۹۵ دلار که دربرگیرنده ۸۵۰ دلار هزینه تحویل در مقصد است به بازار عرضه می‌شود. جیتا ۲۰۱۸ از موتور سیکلت ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربو کاربرد می‌کند که ۱۵۰ اسب بخار نیرو و ۲۴۹ نیوتن متر گشتاور فرآوری می‌کند.
۳- jeep رنگید

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۱۹۴۵۰ دلار
رنِگید که یک شاسی‌بلند بسیار کوچک و مینی تلقی می‌شود ولی قابلیت‌های آفرود و عملکردی تحسین‌برانگیز دارد. دلچسب اینجاست که این شاسی‌بلند جمع‌وجور در ایتالیا ساخته‌شده و به بیش از ۱۰۰ کشور جهان صادر می‌گردد. شکل جعبه مانند خودرو با الهام از jeep‌های رانگلر ولی باهیبتی خیابانی‌تر طراحی‌شده است. مواردی چون چراغ‌های گرد و هفت شکاف ستونی روی جلوپنجره را می‌توان امضای jeep روی این مدل دانست. ارزان‌ترین jeep جدید که در خیابان‌ها نگریستن می‌کنید یکی از ارزان‌ترین خودروهای توربو شارژی است که شما می‌توانید خریداری کنید. کراس اور کامپکت رنگید به موتور سیکلت ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربو شارژر که ۱۶۰ اسب بخار نیرو و ۲۸۰ پوند فوت گشتاور فرآوری می‌کند، مجهز شده است. با این بها jeep رنگید از یک گیربکس شش سرعته دستی بهره می‌برد که انتقال نیرو هنگام به چرخ‌های جلو است.
بسیاری از قطعات jeep رنگید با fiat ۵۰۰X مشترک است ولی jeep باقیمت پایین‌تری به بازار عرضه می‌شود؛ و مطمئناً زیباتر و بهتر از هنگام‌ها به نظر می‌رسد.
۲ – chevrolet سونیک سدان ۲۰۱۸

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پایه ۱۸۵۹۵ دلار
chevrolet سونیک را باید یک سدان سایز کوچک و کم‌مصرف بدانید. خودرویی که به انگیزه گرایش مردم جهان به خودروهای کم‌مصرف و در اصطلاح کامپکت فروش خوبی را تجربه می‌کند. این خودرو روی پلتفرم گاما فرآوری شود و شرکت جنرال موتورز از این پلتفرم کاربرد کرده تا بتواند وزن شورلت سونیک را تا حد قابل قبولی کاهش دهد که درنهایت منجر به افزایش کارایی خودرو خواهد شد.
chevrolet سونیک با یک موتور سیکلت ۱.۸ لیتری تنفس طبیعی چهار سیلندر عرضه می‌شود. خریداران می‌توانند پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژ با توان ۱۳۸ اسب بخار و ۲۰۰ نیوتن متر گشتاور و گیربکس شش سرعته دستی را باقیمت ۱۸۵۹۵ دلار سفارش دهند. این سدان چهاردر با آینه‌های گرم شونده و سیستم صوتی با شش اسپیکر عرضه می‌شود.
۱ – chevrolet کروز ۲۰۱۸

ارزان ترین خودروهای توربوشارژ در بازار جهانی

بها مدل پايه ۱۷۸۵۰ دلار
شورلت کروز خودروی سدان و خانوادگی است با طراحی ۴ درب و قابلیت حمل ۵ سرنشین که رقبای قدرتمندی مانند toyota کرولا، honda سیویک، فولکس واگن‌واگن جتا و… را در برابر خود می‌بیند. در بخش سدان های کامپکت غیر لوکس در بازار آمریکا چشم وهمچشمی بسیار فشرده‌ای هستی دارد.
سدان کامپکت chevrolet کمترین بها را در خودروهای جدید مجهز به توربوشارژ را در بازار ایالات‌متحده دارد. بها این خودرو ۱۷۸۵۰ دلار است. chevrolet کروز از پیشرانه ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربو با توان ۱۵۳ اسب بخار و ۲۴۰ نیوتن متر گشتاور به همراه گیربکس شش سرعته دستی بهره می‌برد. تریم پایه L با امکانات رفاهی خوبی مانند سیستم اطلاعات و سرگرمی ۷ اینچی به همراه بلوتوث عرضه می‌شود. این مدل کمی بزرگ‌تر از chevrolet سونیک بوده ولی ازلحاظ بها ارزان‌تر است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام